jaki alkohol na imprezie?

bar-1-774291-mDla własnego dobra nie powinniśmy zaczynać od twardego alkoholu na imprezach i dyskotekach. Choć ze względu na wysokie ceny alkoholu modne jest wypicie pewnej ilości alkoholu tuż przed imprezą, powinniśmy na to uważać. Szybko wypity twardy alkohol daje efekty pewnym czasie, więc istnieje ryzyko, że przesadzimy i tym samym zepsujemy zabawę sobie i osobom, które z nami przyjdą. Lepiej jest zainwestować w kilka drinków na imprezie.

 

Jeżeli już decydujemy się na wyjście postarajmy się wygospodarować na zabawę trochę pieniędzy. Pijąc na imprezie nie zamawiajmy drinków, których większość wypełniacza to alkohol. Postawmy lepiej na napoje alkoholowe z dużą ilością wypełniacza. Większość osób i tak pije drinki w tym samym czasie, niezależnie od tego ile procent alkoholu właśnie spożywa. Może więc warto zacząć od trochę lżejszych rzeczy, które nie uderzą nam za bardzo do głowy. Pamiętajmy, że mamy przed sobą całą noc zabawy, i że musimy też najczęściej o własnych siłach wrócić do domu. Pijmy więc odpowiedzialnie.