w co się ubrać na dyskotekę?

Wybierasz się na miasto na całonocną imprezę i nie wiesz jak się ubrać. Jeżeli jesteś kobietą, chcesz prawdopodobnie wyglądać bardzo atrakcyjnie i w momencie wybierania garderoby nie myślisz o wygodzie. Na początku liczy się tylko efekt wizualne. Z czasem, zwłaszcza jeżeli wybierasz się na imprezę taneczną niewygodny strój może zacząć dawać się we znaki. Buty na szpilkach zaczynają uwierać, z czasem chodzenie w nich staje się męczarnią, a potem już niemożliwością. Postaraj się przed zabawą pomyśleć o tym, żeby czuć się komfortowo i oprócz szpilek zabierz ze sobą parę wygodnych butów na płaskim obcasie.

 

Możesz je włożyć do torby i zostawić w szatni. W pewnym momencie mogą stać się twoim wybawieniem. Staraj się również, żeby twój strój posiadał jakiej kieszenie, albo miejsce, gdzie mogłabyś włożyć dokumenty i pieniądze. Na nocnych imprezach powinnaś trzymać je blisko siebie, a nie zostawiać w torebce na stoliku. Warto również zapakować do torby jakieś ubranie na zmianę, przynajmniej jedną koszulkę na wypadek gdybyś musiała się przebrać.