Gdzie bawić się nocą

clubbin-1-102820-mNocne życie to domena przede wszystkim dużych miast, a będąc jeszcze precyzyjniejszym, miast akademickich, gdzie przebywa duża ilość studentów. To właśnie ta grupa społeczna ma bowiem najwięcej czasu, możliwości i chęci do zabawy. Takie miasta jak Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Gdańsk, czy Poznań to prawdziwa kopalnia dyskotek, pubów, klubów, klubo- kawiarni, i innych tego typu miejsc.

 

Aby do nich trafić, naprawdę nie trzeba wiele, wystarczy przejść najbardziej znanymi ulicami miasta, a z pewnością zostaniemy zaczepieni przez kogoś, kto rozdaje ulotki, karnety na darmowe drinki, czy po prostu „łowi” klientów. Tak naprawdę wystarczy się jedynie rozejrzeć. Dla bardziej wtajemniczonych, najczęściej miejscowych, bądź częstych bywalców, znane są lokale usytuowane gdzieś w piwnicach, czy na poddaszach, w zaułkach mniejszych ulic. Wprawieni imprezowicze wiedzą bowiem, gdzie znajdują się najlepsze miejsca do zabawy i że niekoniecznie są to lokale przy największych ulicach- te są raczej dla turystów, czy sporadycznych imprezowiczów.