Ibiza – królestwo imprezJeśli chcesz przeżyć niez…

Ibiza – królestwo imprez
Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wakacje pełne szaleństw, Ibiza wydaje się miejscem idealnym dla ciebie. Odbywają się tutaj przez cały sezon letni wspaniałe imprezy, niemal w każdym zakątku wyspy pobrzmiewają dźwięki klubowej muzyki. Dlatego miłośnicy clubbingu znajdą zawsze coś dla siebie na Ibizie. Jeśli znudzą ci się knajpy, puby oraz bary i dyskoteki, możesz udać się nawet na plażę na Ibizie, a niemal na każdej większej plaży odbywają się co wieczór jakieś imprezy. Dlatego jeśli chcesz odbyć podróż, podczas której będziesz mógł uprawiać dowolny i swobodny sex z nieznajomymi, Ibiza jest właśnie dla ciebie. Imprezy zazwyczaj nawiedzane są przez osoby, które mają więcej niż dwadzieścia lat, ale też rzadko spotkamy na Ibizie osobników, którzy mieliby więcej niż 30 lat. Jest to wyspa zabawy, wolnego sexu i swobodnego spędzania czas. Poza imprezami można kąpać się w ciepłym Morzu Śródziemnym oraz wygrzewać się w hiszpańskim słońcu. Zdecydowanie najwięcej amatorów imprez przybywa na Ibizę w czasie gorącego lata, zwłaszcza kiedy zbliża się otwarcie sezonu – wtedy imprezy są najlepsze. Ceny na Ibizie są dość wygórowane, nigdy imprezy tam nie należały do najtańszych w Europie. Rozpoczynając od cen noclegów do cen wejścia do klubów – można się nieźle wykosztować w czasie chociażby tygodniowego pobytu na Ibizie. Ceny za wejście do jednego z lepszych klubów w mieście wynoszą od dwudziestu do osiemdziesięciu Euro za jedną osobą. Zazwyczaj nie ma reguły, że kobiety wchodzą za darmo ani też raczej nie spotkamy się z możliwością rozdawania paniom darmowych alkoholi. Jeśli jedziesz na imprezy na Ibizę, musisz płacić i to zazwyczaj słono płacić. Często zdarzają się tez imprezy, podczas których większość osób pije na parkingu oraz pije przed klubem i nie jest to absolutnie źle widziane, bo osoby, które przybywają na imprezy na Ibizę są całkowicie wyluzowane, nie ma zazwyczaj na tej wyspie szpanerstwa. Warto wspomnieć, że najbardziej lubiany i popularny klub na Ibizie to lub Space, gdzie imprezy trwają prawie do dziewiątej rano, a zaczynają się już o dziewiętnastej.