Nocne imprezy pod gołym niebem

Nocne imprezy na świeżym powietrzu to specyficzny rodzaj rozrywki, który rozkwita na wiosnę, gdy robi się cieplej. Tego typu imprezy mają bardzo różnorodny charakter, najbardziej rozpowszechnione są oczywiście koncerty promowane i organizowane przez stacje radiowe, czy telewizyjne, które corocznie tworzą cykl swoich imprez, zapraszając na nie „gwiazdy”. Takie rzeczy dzieją się przede wszystkim w większych miastach, często są darmowe i przyciągają naprawdę wielkie tłumy.

 

Na szczęście są też okazje, które gromadzą nieco inną publikę, mniej masową, a nastawioną bardziej na przeżycia artystyczne. Te imprezy są już mniej rozpowszechnione, ale mają swoich stałych bywalców. Jeśli więc jesteśmy miłośnikami jazzu, bluesa, rocka, kultury żydowskiej, alternatywnej itp., z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Coraz częściej nocą i wychodząc do szerszej publiki, pokazuje się sztukę wyższą- operę, czy teatr. Dzięki temu znacznie większa ilość osób może to zobaczyć i to w dość niezwykłych okolicznościach.