jak nie stracić głowy na imprezie

Wybierasz się na całonocną imprezę. Planujesz zabawę w klubie lub w dyskotece. Pamiętaj, że nie jest to zabawa w gronie najbliższych i powinieneś dbać przez cały czas o swoje bezpieczeństwo. W obcym miejscu wśród obcych ludzi można się dobrze bawić, trzeba jednak pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Po pierwsze należy uważać na to co się pije. Nie należy również pić alkoholu na pusty żołądek. Pamiętaj, żeby w dzień przed imprezą zjeść pożywny, obfity posiłek. Kiepską praktyką jest również picie alkoholu przed wejściem do klubu czy na dyskotekę.

 

Po pierwsze ryzykujesz, że pracownicy lokalu zauważą, że jesteś nietrzeźwy i cię nie wpuszczą. A jeśli nawet uda ci się wejść, to pod wpływem ciężkiego alkoholu możesz stracić kontrolę nad sytuacją i zepsuć zabawę sobie i swoim współtowarzyszom. Pamiętaj, żeby pić odpowiedzialnie. Nie jesteś w swoim domu i powinieneś zachować bezpieczny umiar. Zachowasz dzięki temu bezpieczeństwo swoje i swojego otoczenia podczas zabawy i w czasie powrotu do domu.